KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14556021
nr 1455 6021
Åke Wickström
(f. 1927), Sverige
Oljemålning, Signerad. Olja på pannå, 22x27cm, yttermått inklusive ram: 32x37cm
Åke Wickström, född 1927 i Karlshamn, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
300 kr
måndag 21 mars 2022
kl 19:11:18
100 kr
150 kr
200 kr
250 kr